Select

Widgets

STUDIA KURSY WIZY LOTY

Za mną ponad 30 lat podróży do Australii, 17 wypraw, rok w Melbourne,  mniejsze części  czasu spędzone w Sydney, Perth, Adelaide, Hobart, Darwin, Cairns, w sumie na antypodach kilka lat. Wszędzie tam, i nie tylko tam, mam bliskich przyjaciół.  Wiem jak się tam żyje, pracuje, jakie są kody społeczne, kulturowe, etc., i chętnie się tym podzielę, tak jak dzielę się w moich książkach. Mam też szeroką wiedzę w tematach jak niżej. Współpracuję z agencją migracyjną i potrafię doradzić w temacie studiów, kursów, oddać w dobre, sprawdzone ręce.
Zapraszam do Współpracy! Jeśli z niej skorzystasz otrzymasz ode mnie moją książkę z imienną dedykacją.

Studia i kursy w Australii…? Nie, to nie abstrakcja!

  1. KRÓTKIE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO W AUSTRALII
  2. KURS ZAWODOWY PIELĘGNIARSKI W 6 MIESIĘCY
  3. KURS ZAWODOWY BUSINESS MANAGEMENT W 18 MIESIĘCY
  4. KURS ZAWODOWY NA SZEFA KUCHNI W 18 MIESIĘCY

Przy obecnych restrykcjach wjazd do Australii nie jest możliwy …ale to minie… Niemniej pojawiła się np. możliwość nauki angielskiego online za 10$ (26 zł) za godzinę w świetnej szkole (95% zdawalności IELTS) – lekcje są w klasie z innymi studentami (w realu) przez teamsy. Od od tego można zacząć. Szczegóły BLIŻĘJ >>>

Sytuacja jest dynamiczna. Czekamy na zmiany, zapisujemy studentów na kursy online (angielski, kursy zawodowe i studia), które po otwarciu granic będę mogły być kontynuowane w kampusie.

Możemy o tym porozmawiać – via Skype lub telefonicznie. Szczegóły BLIŻEJ >>>

Do wyboru >>> 40 uniwersytetów, 4000 szkół zawodowych, 15 noblistów!

Australijskie szkoły i uniwersytety cieszą się uznaniem studentów z całego świata. Australijski program edukacyjny jest zaprojektowany tak, aby przygotować studentów do pracy i kształcić w sposób potrzebny do odniesienia sukcesu zawodowego. Oferta kursów oferowanych dla studentów międzynarodowych jest skuteczna i doskonalona od wielu lat. Jak? Tak:

  • Uczysz się w przyjemnej, tolerancyjnej atmosferze,
  • Twoimi nauczycielami są specjaliści w wybranej branży i w nauczaniu,
  • Uczysz się nie tylko teorii, po studiach jesteś gotowy zacząć pracę,
  • Po studiach jesteś atrakcyjnym kandydatem do pracy dla pracodawców w Australii, w Polsce i na całym świecie,
  • Masz przyjaciół i kontakty zawodowe na całym świecie,
  • Po zajęciach możesz spełniać swoje marzenia – Australia ma Ci dużo do zaoferowania! Naucz się surfować, żeglować, nurkować, grać w krykieta lub soccer… Skorzystaj z każdej okazji, aby wypróbować nowe rzeczy. Szczegóły BLIŻEJ >>>

OK, a co z wizą?

Wizy turystyczne do Australii bez problemu (jak miną restrykcje wjazdowe) załatwisz bezpłatnie przez internet tutaj >>>
………………………………
Wiza do pracy, wiza rodzinna, wiza migracyjna – są już bardziej skomplikowane. Każdy przypadek jest inny i wymaga cierpliwości, którą posiadamy. Do tego dochodzi doświadczenie, które zdobywamy rozwiązując łamigłówki prowadzące ubiegającego się o wizę do szczęśliwego końca procedury. To są często bardzo zawiłe rozwiązania. I kosztowne. Korzystając z mojego polecenia można te koszty zredukować o 100 A$. Niemało… Możemy o tym porozmawiać…

LOTY

Wybierając się tak daleko trzeba znaleźć czas na cierpliwość w poszukiwaniu połączeń lotniczych. Odradzam Air France ale to dopiero początek wiedzy… Warto szukać okazji, śledzić promocje, mieć czas i sporo szczęścia. Można szukać przez internet ale jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko zagra, to trzeba działać wg dobrego klucza. Australia jest daleko, przeloty odbywają się z co najmniej jedną przesiadką. Aby unikać stresu potrzebna jest pewność, oparcie w solidnej agencji lotniczej. Bilet kupiony przez internet nie zapewni wsparcia jeśli coś po drodze nie zagra… Warto mieć pomoc 24h!

Od ponad dwudziestu lat współpracuję z agencją lotniczą, która moje stresy redukuje do zera. Ponad 20 wypraw, setki połączeń i zawsze wszystko gra – łapię kolejne połączenia, które są skonfigurowane tak, że ja i bagaże trafiamy w miejsce przeznaczenia na czas. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje latanie będzie równie pewne – mogę pomóc zrealizować najbardziej karkołomne zadanie. Napisz, a ja zajmę się Twoimi biletami, jak swoimi. Będę pilotem Twoich biletów, a Ty polecisz tam gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez stresu i złych emocji.

Zaprojektuj swoje studia, trasę i skontaktuj się ze mną. Pomogłem wielu, pomogę i Tobie.

Loading